Rozlučka s bubeníkem Oskarem

Oskarovo rozloučení:

“Po 3 a půl letech končím. Původně to měl bejt záskok , ale jsem rád, že se protáhl na tak dlouho. Vydali jsme vinyl, kde kupodivu moje bicí nejsou tak nahovno a odjeli jsme hodně koncertů. Dík moc a doufám, že další záskok za mě se protáhne třeba na dýl. Můj poslední koncert se SPOTS bude v Baladě 29.5. v pátek. Mějte se famfárově.
Oskar konec”

Rušíme koncert v Modrý Vopici – Punx&Summer vol. III

Bohužel museli jsme zrušit účast na akci Punx&Summer vol. IIIv Praze v Modré Vopici 27.dubna a to z časových důvodů. Ačkoliv jsme se s pořadateli snažili najít nějaký kompromis, abychom mohli zahrát, tak se nezdařilo. Nicméně nezoufejte, zahrajeme o den dříve v Praze v klubu FATAL s maďarskou hc-punk legendou BARACKCA, kteří jedou evropské tour s německou kapelou Leberzerroze.

SPOTS nahrávají split LP s Interpunkcí

Během prvního únorového víkendu jsme nahrávali v Praze v Eterni ve studiu DÖDSMORD studio nové songy na split LP s našimi mladými bratry z kapely INTERPUNKCE. Nahrávka je hotová a čeká nás už jen mixování a mastering…máte se na co těšit. Po dlouhých letech SPOTS vydají nové věci a bude to něco extra !!!

Foto album
http://www.spots.cz/gallery/spots-recording-dodsmord-studio/

 

Zrušení účasti na Punk Heart Festu!

S nelibostí jsme před časem zjistili, že na  festivalu Punk Heart Fest na kterem jsme měli 8.6 hrát, hrají kapely, které si zahrávají s xenofobií a rasismem a otevřeně tuto problematiku bagatelizují, což je pro nás obzvláště v této době naprosto nepřijatelné a s takovýmito kapelami nejsme ochotni vystupovat na jednom pódiu. Punk pro nás vždy byl a je symbolem svobody, bourání předsudků a stereotypů a ne podporování takovýchto primitivních názorů a postojů. Proto jsme se po diskusi v kapele jednomyslně rozhodli zrušit naše vystoupení na festivalu Punk Heart fest.