Zrušení účasti na Punk Heart Festu!

S nelibostí jsme před časem zjistili, že na  festivalu Punk Heart Fest na kterem jsme měli 8.6 hrát, hrají kapely, které si zahrávají s xenofobií a rasismem a otevřeně tuto problematiku bagatelizují, což je pro nás obzvláště v této době naprosto nepřijatelné a s takovýmito kapelami nejsme ochotni vystupovat na jednom pódiu. Punk pro nás vždy byl a je symbolem svobody, bourání předsudků a stereotypů a ne podporování takovýchto primitivních názorů a postojů. Proto jsme se po diskusi v kapele jednomyslně rozhodli zrušit naše vystoupení na festivalu Punk Heart fest.

Happy Punk Fest 2017 – video report

Video report z minulého víkendu na Slovensku v Novém Meste nad Váhom…Happy Punk Fest 2017

On the road again!

On the road again!
Dneska si střihneme koncert v Ostravě a zítra se přesunem na Slovensko do Nového Mesta nad Váhom na fesťáček Happy punk 5.

Rozhovor AKTIZINILIN

Vyšlo druhé číslo DIY fanzinu AKTIZINILIN made by Ondřej “Bouba” a v něm rozhovor s Vencou SPOTS o naší kapele, punku, anarchismu, rodině a dětech. Je toho tam ale mnohem mnohem víc. Doporučujeme.

FACEBOOK post

Výročí alba Žádnej strach

Dnes máme takové malé výročí, 26.6.2008 jsme nahrávali v plzeňském studiu ExAvik dnes již legendární album “ŽÁDNEJ STRACH”. Užili jsme si při tom spoustu zábavy 🙂

Koncert s JERUJI (indonéskými hc/punk)

Příští týden nás čeká trocha exotiky, společný koncert s indonéskými JERUJI, což je naprosto výbornej hardcore punk. Doporučujeme si poslechnout a hlavně dorazit 25.4 do Fatal music club v Praze

Facebook událost
https://www.facebook.com/events/1422051224514545

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ – posledních kusů legendárních a již neopakovatelných triček “SPOTS 20 years of anarchopunk” k 20tému výročí kapely. !!! Všechny trička jsou za kilo !!!

Obchod – SPOTS 20 years of anarchopunk

SPOTS OPĚT V PLNÉ SÍLE!!!

S radostí vám oznamujeme, že máme nového bubeníka. Oskar, náš záskok na bicí na Gore Boys Party se nám tak osvědčil, že jsme se rozhodli si ho nechat 🙂
Mladá pankáčská krev se nám bude hodit. Chceme teď zkoušet co to dá, abychom vám přinesli zase něco nového a ne jen omílali starý sračky.

SPOTS na GORE BOYS PARTY II. budou hrát !!!

Ačkoliv jsme avizovali, že na Gore Boys Party nebudeme hrát, vzhledem k tomu, že jsme se nenadále rozešli s naším bubeníkem, opak bude pravdou. Na “nátlak pořadatele” za který děkujeme Zefve 🙂 jsme sehnali a secvičili se s “náhradním” bubeníkem. Ale nečekejte žádnou béčkovou šou, bude to nářez jak má být, 100% hardcore punk. Těšte se.

plakat-goreboys-party

Končí bubeník Reed

S lítostí vám musíme sdělit, že jsme se trochu nenadále, ale po zralé úvaze, dnes rozešli s naším bubeníkem Reedem. Věci prostě nefungovali, tak jak bychom si všichni představovali a tak bylo lepší se rozejít.
Bohužel to i znamená, že musíme zrušit nejbližší akce. Především dnešní benefit pro SAF v Teplicích a i GORE BOYS party 16.12 v Praze. Všem se za zrušené akce omlouváme a doufáme, že se zase brzy uvidíme a uslyšíme.