Nové album split LP s Interpunkcí je venku !!!

Nové album je celé k poslechu na Bandzone, kdo by si chtěl zakoupit super vinyl, tak napište můžete v našem eshopu. A kdo nemáte gramec tak si můžete stáhnout album za pár kaček na Bandcampu.

KUP VINYL na našem webu

STÁHNI SI ALBUM z Bandcampu

Ukázka z nového split LP s Interpunkcí !!!

★★★ Zveřejňujeme ukázku z chystaného LP split s Interpunkcí ★★★

Release party a první možnost zakoupení LP bude 6.9 na koncertu v Caffé na půl cesty

 

Rušíme koncert v Modrý Vopici – Punx&Summer vol. III

Bohužel museli jsme zrušit účast na akci Punx&Summer vol. IIIv Praze v Modré Vopici 27.dubna a to z časových důvodů. Ačkoliv jsme se s pořadateli snažili najít nějaký kompromis, abychom mohli zahrát, tak se nezdařilo. Nicméně nezoufejte, zahrajeme o den dříve v Praze v klubu FATAL s maďarskou hc-punk legendou BARACKCA, kteří jedou evropské tour s německou kapelou Leberzerroze.

SPOTS nahrávají split LP s Interpunkcí

Během prvního únorového víkendu jsme nahrávali v Praze v Eterni ve studiu DÖDSMORD studio nové songy na split LP s našimi mladými bratry z kapely INTERPUNKCE. Nahrávka je hotová a čeká nás už jen mixování a mastering…máte se na co těšit. Po dlouhých letech SPOTS vydají nové věci a bude to něco extra !!!

Foto album
http://www.spots.cz/gallery/spots-recording-dodsmord-studio/

 

LAST MINUTE KONCERT- KLINIKA !!!

Exekutor se dnes pokouší vyklidit Kliniku !!! Svolali jsme Last minute koncert na podporu  KLINIKY přímo na místě.
Vystoupí Severní Nástupiště + SPOTS + Interpunkce + Socka rap all stars + další kapely v jednání.

https://www.facebook.com/events/2297331873835726/

Zrušení účasti na Punk Heart Festu!

S nelibostí jsme před časem zjistili, že na  festivalu Punk Heart Fest na kterem jsme měli 8.6 hrát, hrají kapely, které si zahrávají s xenofobií a rasismem a otevřeně tuto problematiku bagatelizují, což je pro nás obzvláště v této době naprosto nepřijatelné a s takovýmito kapelami nejsme ochotni vystupovat na jednom pódiu. Punk pro nás vždy byl a je symbolem svobody, bourání předsudků a stereotypů a ne podporování takovýchto primitivních názorů a postojů. Proto jsme se po diskusi v kapele jednomyslně rozhodli zrušit naše vystoupení na festivalu Punk Heart fest.

Happy Punk Fest 2017 – video report

Video report z minulého víkendu na Slovensku v Novém Meste nad Váhom…Happy Punk Fest 2017

On the road again!

On the road again!
Dneska si střihneme koncert v Ostravě a zítra se přesunem na Slovensko do Nového Mesta nad Váhom na fesťáček Happy punk 5.

Rozhovor AKTIZINILIN

Vyšlo druhé číslo DIY fanzinu AKTIZINILIN made by Ondřej “Bouba” a v něm rozhovor s Vencou SPOTS o naší kapele, punku, anarchismu, rodině a dětech. Je toho tam ale mnohem mnohem víc. Doporučujeme.

FACEBOOK post

Výročí alba Žádnej strach

Dnes máme takové malé výročí, 26.6.2008 jsme nahrávali v plzeňském studiu ExAvik dnes již legendární album “ŽÁDNEJ STRACH”. Užili jsme si při tom spoustu zábavy 🙂